Kroegloop uitslag & foto’s 2014

Ruinerwold – Zaterdag 15 maart 2014
Uitslagen.nl

(foto’s Kroegloop 2014)

——————————————————

HEREN, KROEG TOT KROEG
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Erik Leusink 1989 Punthorst 28:59
2 Harm-Jan Martens 1980 Hoogeveen 29:40
3 Erik Lindenholz 1983 Hoogeveen 29:43
4 Erwin Akkerman 1979 Meppel 29:44
5 Henry Rutgers 1977 Noordscheschut 30:05
6 Gerko Floor 1979 Groningen 30:30
7 Alwin Hoorn 1994 Ruinen 30:45
8 Stefan Edema 1988 Boijl 31:21
9 Jacco Stoevelaar 1979 Beilen 32:19
10 Bert Bos 1993 Roden 33:15
11 Iddo de Jong 1984 Beilen 33:38
12 Alwin Heyting 1986 Nieuw Amsterdam 33:40
13 Albert Jan de Haan 1980 Hoogeveen 34:11
14 Michiel Veldman 1986 Nieuwleusen 34:55
15 Dave Hulzebos 1996 Zuidwolde Dr 35:03
16 Remco Akse 1993 Meppel 35:41
17 Robert Groenink 1980 Meppel 35:46
18 M Habia 1974 Koekange 36:22
19 Bastiaan Winkelaar 1982 Kampen 36:47
20 Erwin Kreule 1976 Nieuwleusen 36:53
21 Jerome Corba 1978 Hoogeveen 37:26
22 Sander Hoogeveen 1990 Hoogeveen 37:29
23 Bar Glasbergen 1976 Meppel 37:30
24 E Plugge 1977 Eelderwolde 38:19
25 Edwin de Jonge 1987 Hoogeveen 38:26
26 Ronald van Lubek 1978 Zuidwolde 38:37
27 Johan van Leussen 1977 Nieuwleusen 38:55
28 Roy Grootentraast 1979 Hoogeveen 39:26
29 A Westenbrink 1979 Rogat 39:36
30 Alfred Gruppen 1976 Hoogeveen 39:41
31 Johan Visscher 1983 Staphorst 40:00
32 Jaap Santing 1988 Ruinen 40:24
33 Ronald Wagter 1987 Meppel 40:33
34 Samuel Hofman 1999 Ruinen 40:40
35 Bas Weimans 1984 Ruinerwold 41:05
36 Arjan Koster 1975 Ruinerwold 41:41
37 Matthijs Meerholz 1983 Hoogeveen 41:45
38 Jan Kasper van Dijk 1977 Hoogeveen 42:05
39 Edwald Selles 1980 Meppel 42:07
40 Kevin Koobs 1992 42:42
41 Menno de Boer 1975 Ruinerwold 42:50
42 Johan Steenbergen 1977 43:32
43 Wim Jonkman 1980 Hoogeveen 43:48
44 Matthieu Klooster 1980 Ruinerwold 44:24
45 Sep 1976 Meppel 44:30
46 Chris Westerbeek 1992 44:38
47 Anne Smelt 1992 Koekange 44:49
48 Ludo Haveman 1984 Apeldoorn 44:58
49 Dhr P Posthumus 1981 Wittelte 44:59
50 Wim Fopperts 1979 Assen 45:03
51 Henri Martens 1983 Hoogeveen 45:21
52 Maurits Schutte 1979 Nijeveen 46:10
53 Wilbert Lindeboom 1977 Nieuwleusen 47:40
54 Laurens Emmink 1976 Ruinerwold 48:01
55 Tony Geele 1983 Kampen 48:43
56 Edwin Weide 1974 Ruinerwold 49:06
57 Jordy Flinkert 1991 Ruinerwold 57:14
58 Marcel Runhart 1980 Ruinerwold 1:06:27

HER40, KROEG TOT KROEG
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Melchoir van de Pol 1967 Apeldoorn 31:47
2 Gerard Kroes 1970 32:00
3 Erik Kuijer 1973 Ruinerwold 32:04
4 Merlijn Trouw 1971 Ruinerwold 33:54
5 Harold Kruidhof 1973 Staphorst 34:19
6 Albert Mussche 1970 Nieuwleusen 34:43
7 Eric Moen 1968 De Wijk 35:08
8 Willem Kreulen 1970 Noordwolde 35:13
9 Roelof Schra 1969 Staphorst 35:51
10 Klaas Compagner 1972 Nieuwleusen 36:00
11 Marc van der Linde 1973 Oosterwolde Gld 36:49
12 Wessel Kranghand 1966 Hoogeveen 36:56
13 Erik Dambrink 1968 Meppel 37:13
14 Henry Toerse 1970 Balkbrug 37:15
15 Jacco ten Zijthoff 1969 Hoogeveen 37:16
16 Henri Spijkerman 1971 Ruinerwold 37:24
17 Henri Schimmel 1969 Meppel 37:44
18 Allard Brunsting 1970 Hoogeveen 37:51
19 Marko Soer 1971 Zuidwolde 37:55
20 Roel Kleine 1966 Hoogeveen 38:27
21 Hans Zandbergen 1964 38:44
22 Jaco Schrauwen 1968 39:30
23 Ronnie Krul 1969 Nieuwleusen 39:38
24 Art Grit 1966 Zuidwolde 39:41
25 Hilco Kuik 1970 Ruinerwold 39:52
26 Willem Jan Kulsdom 1971 Dalfsen 40:05
27 Rene Tulmer 1971 Ruinerwold 40:13
28 Bart Noordan 1972 Hoogeveen 40:27
29 Jan-Roelof Hofman 1971 40:41
30 Gerard Inberg 1964 De Wijk 40:54
31 Rudy Folkerts 1973 Assen 41:20
32 Erwin Kuiper 1970 Koekange 41:36
33 Albert Godeke 1968 Ruinerwold 42:09
34 Ronald van Hattem 1974 Meppel 42:46
35 Henny Berends 1965 Balkbrug 43:12
36 Sytze Beuving 1966 Hoogeveen 43:56
37 Eddy de Boer 1965 De Wijk 44:04
38 Herry Seegers 1971 Koekange 44:13
39 Bert Meijer 1968 Ruinerwold 44:26
40 Bert Rammelts 1972 Ruinerwold 44:42
41 Peter Bruinenberg 1971 Ruinerwold 44:46
42 Wilbert van Ommen 1970 Dalfsen 45:01
43 Arjan Harthoorn 1968 De Wijk 45:23
44 Arjan Drost 1972 Ruinerwold 45:24
45 L van ’t Zand 1965 Ruinerwold 45:24
46 Jan Klomp 1966 Meppel 45:24
47 Bert Huijgen 1972 Zwolle 45:51
48 Ronald Pol 1968 46:04
49 Eugéne Hoen 1973 Steenwijk 46:20
50 Arjan Herskamp 1968 Wapse 46:54
51 Onno Looijestijn 1964 Dalfsen 47:59
52 Peter Nefkens 1965 Meppel 48:37
53 Klaas Plas 1967 Hoogeveen 51:41
54 Gerjan Kulsdom 1974 Dalfsen 53:00
55 Egbert Willens 1968 Fort 53:10
56 Arjen WAF Frijlink 1972 Ruinerwold 55:10
57 Jan Zilverberg 1968 Zuidwolde Dr 56:30

HER50, KROEG TOT KROEG
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jan Beldman 1959 35:38
2 Rob van de Graaf 1962 35:43
3 Jan Roeles 1962 Beilen 36:24
4 Bernard Korten 1959 Pesse 36:26
5 Marten Bolt 1961 Zuidwolde 36:35
6 E Bisschop 1960 Koekange 37:18
7 Àrie Prins 1956 Koekange 37:27
8 Theo Nijmeyer 1961 Koekange 37:48
9 Willem Brinkman 1958 De Schiphorst 40:05
10 Albert Holhand 1960 Staphorst 40:09
11 J Kats 1964 Pesse 40:40
12 Jan Feenstra 1962 Dalfsen 41:24
13 M’hamed Mohammadi 1957 Meppel 41:27
14 Klaas Jonkman 1963 Kerkenveld 41:43
15 Wim Wolbers 1959 Hollandscheveld 42:01
16 Jack van Rozen 1955 Oosterwolde 42:11
17 Arie Drogt 1958 Balkburg 42:18
18 Bert Kikkert 1958 42:37
19 Evert Dekker 1959 Ruinen 43:13
20 Jebbe Westerbeek 1961 Steenwijk 44:25
21 Wout van Drunen 1954 Dwingeloo 44:48
22 Kees Ruijter 1956 Meppel 45:10
23 H Post 1961 Meppel 46:26
24 Steenbergen 1954 Hoogeveen 47:11
25 Pieter vd Linden 1961 Koekange 48:02
26 Reinier Schreuder 1958 Ruinen 48:07
27 Aaldert Kriekjes 1959 Hoogeveen 48:11
28 R Molenberg 1957 Pesse 48:57
29 Arno Laros 1963 Ruinen 50:56
30 Johan Koos van Lenthe 1960 Meppel 52:35
31 Cor de Jonge 1956 Hoogeveen 53:09
32 Dik Zantingh 1963 Zuidwolde 53:09
33 H J Huiskes 1955 Zuidwolde Dr 53:10
34 Albert van Hoekersweve 1955 Meppel 55:00
35 Peter de Roo 1958 55:11

HER60, KROEG TOT KROEG
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Dirk Koning 1951 Ruinerwold 36:44
2 Jan van Lubek 1952 37:26
3 Dick vd Vegt 1951 Ruinerwold 40:44
4 Kees Regelink 1952 Vollenhove 41:07
5 Jan Witte 1952 Meppel 41:23
6 Henk Nimeijer 1952 Koekange 41:25
7 Jannes Heijnen 1951 Hoogeveen 41:27
8 Gerrit ter Wee 1948 Ruinen 43:36
9 Harm Smit 1944 Ruinen 43:36
10 Henk Daling 1946 Hoogeveen 44:33
11 Paul Annegarn 1952 Ruinen 44:35
12 Tinus Wils 1951 Pesse 44:56
13 Jan Hip 1949 Alteveer gem De Wold 45:05
14 Frits ‘d Haan 1953 Hoogeveen 45:45
15 Arend Mekkes 1950 Ansen 48:51
16 Gerard Weinans 1953 Ruinerwold 48:54
17 Wally Dekker 1953 Hoogeveen 50:07
18 Diederik VanDuivenbode 1950 Ruinen 52:05

DAM, KROEG TOT KROEG
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jacelyn Gruppen 1989 Stuifzand 32:23
2 Anouk Lindenholz 1984 Hoogeveen 33:45
3 Jacolien Ruizendaal 1983 Emmeloord 35:06
4 Ine Snoeken 1978 Ruinen 36:04
5 Janneke Molenhuis 1977 37:46
6 Charlotte Montauban 1981 Leusden 38:09
7 Hermien Koerts 1974 Ruinen 39:49
8 Margot Reinders 1995 Ruinen 39:52
9 Antien van der Vegt 1977 Zuidwolde 40:43
10 Iris Dahler 1974 40:55
11 Sandra Medendorp 1974 41:44
12 Renate Bosman 1975 Meppel 42:14
13 Linda Luten 1986 42:24
14 Rosanne Diderich 1990 Vledder 45:55
15 Diana vd Werff 1980 Ruinerwold 47:26
16 Annemieke Riksen 1988 Meppel 49:12
17 Alice Veijer 1975 Staphorst 50:01
18 Anouk Koenderman 1981 Dronten 51:00
19 Ingrid Oelen 1975 Ruinerwold 51:15
20 Lonneke Kerkhof 1979 Lelystad 53:14
21 Marjolein Hagemeijer 1988 Slagharen 53:38
22 Sandra Boers-Bouwknegt 1975 Ruinerwold 53:49
23 Debora Kroese 1987 57:06
24 Annelien van Zanten 1979 Meppel 57:58
25 Renske Bralten 1982 Meppel 57:58
26 Ellen vd Oord 1988 Delft 1:15:29
27 Hannaa de Pous 1992 Delft 1:15:29

DAM40, KROEG TOT KROEG
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Natascha Koestal 1969 Ruinerwold 41:28
2 Danielle Slomp 1973 Ruinerwold 44:16
3 Jacqueline ten Brummel 1965 Stuifzand 44:38
4 Monica Scheper 1972 Ruinen 44:55
5 Femmie Emmink 1964 Meppel 44:56
6 Mariska Meijer 1971 Ruinerwold 46:01
7 Erna Mulder 1970 Ruinerwold 46:08
8 Liesbeth Hillebrand 1965 Meppel 46:24
9 Brigitte Zwart 1970 Pesse 46:25
10 Hillien van Dijk 1970 Ruinerwold 47:53
11 Annet van Dijk 1968 Ruinerwold 48:04
12 Dineke Boer 1965 Koekange 49:25
13 Geertje Engel 1970 Staphorst 49:35
14 Willemien Weits 1968 Nieuwleusen 49:46
15 Colinda Groen 1972 Vledder 50:00
16 Janny Kooiker 1965 50:09
17 Anita Albers 1973 Ruinen 50:43
18 A Bennen 1969 Wapse 50:55
19 Stijntje Troost 1969 Staphorst 51:13
20 Liny Tempelman 1969 Nieuwleusen 52:12
21 Marit van Exel 1968 Voorthuizen 52:58
22 Henriette Hooge 1965 Zuidwolde Dr 53:07
23 Hermien Willens 1972 Fort 53:11
24 Jeanet Sanstra 1966 Meppel 53:18
25 Kim Hofman-Teunissen 1973 Ruinen 53:38
26 Ina de Roo 1965 53:39
27 Saskia Boverhof 1968 Ruinerwold 53:43
28 Frieda Compagner 1966 Ruinerwold 53:49
29 Astrid Pol-Remmelts 1968 53:51
30 Aafje Heinhuis 1970 Tuk 56:41
31 Hennie Slomp 1966 Ruinen 57:21
32 Jessica Ekkel 1969 Nieuwleusen 58:55
33 Mw Verweg 1968 Slagharen 1:06:22
34 Ingrid Kikkert 1969 Hoogeveen 1:06:24

DAM50, KROEG TOT KROEG
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Petra Hasper 1963 Meppel 36:20
2 Greetje Pekel 1963 Koekange 41:18
3 Akkie Greydanus 1956 Ruinen 45:04
4 Margreet Klomp 1956 Wanneperveen 45:44
5 Doreen Wijnia-Kwant 1956 47:00
6 Betty Bos 1958 47:33
7 Ageeth Luning 1961 Ruinen 47:43
8 Else Tepper 1961 Hogeveen 47:48
9 Marjan Bult 1961 Ruinen 49:52
10 Mieke Sellis 1959 Staphorst 50:05
11 Marga Nimeyer 1956 Koekange 50:38
12 Janny Suselbeek 1954 51:00
13 J Hilbrands 1961 Hoogeveen 51:29
14 Gene Troost 1950 Meppel 52:05
15 Thea Martens 1962 Hoogeveen 53:52
16 Grietje Klomp 1960 De Wijk 54:38
17 Marie Kuijer-Zoer 1953 Ruinerwold 55:03
18 Ellie Akse 1961 Meppel 55:47
19 Diny Jansen 1960 Oldeberkoop 56:37
20 A Wams 1960 57:20
21 Lies van Zanten 1951 De Wijk 57:58
22 Jenny Haze 1957 Meppel 1:02:22
23 Ingrid Luning 1963 1:02:22
24 Annemieke Knevel 1964 Ruinerwold 1:09:43

Mooi loopweer wind half in de rug. ca 10 graden
opbrengst voor OPKIKKER €1000,=
Alle deelnemers van harte bedankt hiervoor
En TOT VOLGEND JAAR

Het inschrijfgeld komt ten gunste aan een goed doel.
Voor 2014 gaat dit keer naar de stichting OPKIKKER