Kroegloop Uitslagen & foto’s 2015

Foto’s van de Kroeg tot Kroegloop 2015

Verzorgd door:

Verslag

Met de wind in de rug stoof Henry Rutgers uit Noordscheschut naar een nieuw parcoursrecord in een mooie tijd van 28.04. Het was bovendien al een zeer geslaagde editie met een record aantal deelnemers van 298 lopers. Van kroeg tot Kroegloop is nog steeds groeiende elk jaar komen er meer lopers op dit mooie evenement af. Er wordt altijd gelopen voor een goed doel met na af loop een heleboel gezelligheid. Dit jaar is er gekozen om voor Stichting jet te lopen uit Hoogeveen. Je Energie Terug; daarvoor staat de afkorting JET. Maar het is ook de bijnaam van de oprichtster van de Stichting: Henriette van de Beld. Stichting JET stelt zich tot doel het geven van advies en financiële steun aan mensen die aan kanker lijden. JET wil hen helpen bij het starten met of blijven sporten gedurende de periode van ziekte. We hebben met zijn allen dit jaar het recordbedrag opgehaald van € 2250,–. Mede dankzij enkele bedrijven wie ons steunen.

Dit jaar is het wel leuk te vermelden dat de laatste lopers ook als laatste de kroeg uit gingen.

Uitslagenlijst Kroeg tot Kroegloop

Ruinerwold – Zaterdag 21 maart 2015

MSEN, KROEG TOT KROEG
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Henry Rutgers 1977 Noordscheschut 28:04
2 Erik Leusink 1989 29:32
3 Harm Jan Martens 1980 Hoogeveen 29:56
4 Alwin Hoorn 1994 Ruinen 30:37
5 erik bolding 30:52
6 Michiel Veldman 1986 Nieuwleusen 32:04
7 Maarten van Dijk 1987 Hoogeveen 33:03
8 Stefan Postma 1984 Wolvega 33:14
9 mattijs koetsier Ruinerwold 33:29
10 Albert-Jan de Haan 1980 Hoogeveen 33:31
11 Michiel Huzen 1975 Nieuwleusen 33:38
12 Dave Hulzebos 1996 Zuidwolde Dr 34:17
13 Manuel Westerveen 1981 Hoogeveen 35:00
14 Karlo Hoeve 1990 Staphorst 35:52
15 Jerome Corba 1978 Hoogeveen 35:56
16 maurice nijmeijer 36:19
17 Roy Grotentraast 1979 Hoogeveen 36:24
18 Sander Kikkert 1981 Hoogeveen 36:59
19 Sep 1997 Meppel 38:02
20 Nijstad 1975 Elim 38:13
21 Jeroenpieter Vd Vliet 1986 Hoogeveen 38:30
22 Gerwin Boertien 1982 Hoogeveen 38:35
23 Jaap Santing 1988 Ruinen 38:36
24 Klaas-Jan Kisteman 1982 Rouveen 38:37
25 Matthieu Klooster 1980 Ruinerwold 38:38
26 Erwin Kreule 1976 Nieuwleusen 38:43
27 tjerk koning 38:51
28 Edgar Suselbeek 1981 Meppel 38:55
29 Bernard Oldengarm 1980 Hoogeveen 39:03
30 Joost van ’t Zand 1998 Ruinerwold 39:22
31 Ferdinand Meijer 1989 Sappemeer 39:32
32 Edwin de Jonge 1987 Hoogeveen 39:48
33 Samuel Hofman 1999 Ruinen 39:51
34 Joey Houtman 1989 Wolvega 40:20
35 Willem van de Meent 1976 Dalfsen 40:47
36 Gido Ammegarm 1991 Ruinen 41:41
37 Lennart Klooster 1984 Groningen 42:26
38 Bennie Smit 1976 Hoogeveen 42:37
39 Ronald Hof 1983 Ruinen 42:45
40 Johan Steenbergen 1977 Rouveen 43:40
41 Edwald Selles 1980 Meppel 44:06
42 Jeroen Boshuijzen 1982 Hoogeveen 44:06
43 Paul Posthumus 1981 Wittelte 44:08
44 Chubby Lier 1984 Ruinerwold 44:17
45 Hans Bos 1976 Elburg 44:24
46 Kevin Koobs 1992 Meppel 44:41
47 joeri vd werf 45:39
48 cabio casander 47:23
49 robbie molenberg 47:37
50 Michel vd Weerd 1977 Smilde 49:47
51 M Peters 1984 ‘s-Gravenhage 50:31
52 Elco Luning 1976 Ruinen 51:00
53 Arjan ten Oever 1976 Ruinen 51:10
54 jordy flinkert 1:01:44
VSEN, KROEG TOT KROEG
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Anouk Lindenholz 1984 Hoogeveen 33:39
2 Antien van der Vegt 1977 Zuidwolde Dr 35:25
3 ine snoeken 1978 Ruinen 36:01
4 Charlotte Montauban 1981 Leusden 36:21
5 Janneke Molenhuis 1977 Meppel 37:18
6 Mirella Makkinga 1976 Nieuwleusen 38:33
7 Ivette Leemhuis 1977 Dedemsvaart 40:48
8 Helga Padding 1989 Hoogeveen 45:22
9 Tialda Otter 1977 Meppel 47:57
10 Marloes Roo 1977 Staphorst 48:26
11 Diana vd Werff 1980 Ruinerwold 48:46
12 Ingrid Oelen 1975 Ruinerwold 48:47
13 Rosanne Riederik 1990 Vledder 49:10
14 annelien van zanten 1979 meppel 51:09
15 Alice Veijer 1975 Staphorst 51:15
16 Sandra Boers-Bouwknegt 1975 Ruinerwold 51:27
17 Anja van der Werff 1980 Leeuwarden 53:35
18 Anja Knol 1975 Nieuweroord 54:50
19 Annauke Koenderman 1981 Dronten 55:28
20 Marjolein Hagemeijer 1988 Slagharen 55:36
21 renske bralten 1982 Meppel 56:52
22 Elles van Moorsel 1976 Meppel 57:21
23 Dagmar Kienstra 1977 Meppel 57:21
24 Sandra van de Beld 1993 Hoogeveen 57:55
M40, KROEG TOT KROEG
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Melchior Pol 1967 31:27
2 Ludy Timmer 1969 Assen 32:05
3 Albert Mussche 1970 Nieuwleusen 33:24
4 Erik Dambrink 1968 Meppel 35:05
5 dik vries 1973 Appingedam 35:09
6 Allard Brunsting 1970 Hoogeveen 35:12
7 Eric Moen 1968 De Wijk 35:28
8 Klaas Compagner 1972 Nieuwleusen 36:00
9 Henri Schimmel 1969 Meppel 36:06
10 Martin Visser 1972 Hoogeveen 36:19
11 Henri Spijkenas 1971 Ruinerwold 36:21
12 Bas Glasbergen 1974 Meppel 37:06
13 Marko Soer 1971 Zuidwolde Dr 37:18
14 Roel van Bezoen 1966 Ruinen 37:23
15 Paul Mos 1968 Ruinen 37:47
16 Ronnie krul 1969 Nieuwleusen 38:24
17 Arjan Koster 1975 Ruinerwold 39:38
18 Rene Tulner 1971 Ruinerwold 39:41
19 Jan-Roelof Hofman 1971 Ruinen 39:51
20 karel prins 1969 Veeningen 39:51
21 Harm Dunnink 1967 Staphorst 40:00
22 Henk Scholten 1967 Giethoorn 40:22
23 Hilco Kuik 1970 Ruinerwold 40:29
24 Mick Lodder 1972 Meppel 40:29
25 Lars jansen 1969 Koekange 41:03
26 Warner Krol 1968 Dalfsen 41:08
27 gerald van der grijn 1971 Meppel 41:13
28 André Waninge 1971 Pesse 41:35
29 Ronald Schlepers 1967 Coevorden 41:37
30 Albert Godeke 1968 Ruinerwold 41:55
31 Bert Remmels 1972 Ruinerwold 42:40
32 arjan duinkerken 1974 Zuidwolde Dr 43:01
33 tako de vries 1966 Meppel 43:16
34 Rudy Folkerts 1973 Assen 43:16
35 Peter Bruinenenberg 1971 Ruinerwold 43:26
36 Bert Katgert 1968 Dalfsen 43:36
37 Rudi Bouwmeester 1970 Zuidwolde Dr 43:38
38 I van ’t Zand 1965 Ruinerwold 43:42
39 Arjan Drost 1972 Ruinerwold 44:15
40 Peter Poolman 1968 Rouveen 44:19
41 Van Der Bruggen 1968 Dwingeloo 44:30
42 Wilbert van Ommen 1970 Dalfsen 44:35
43 Willem Jan Kulsdom 1971 Dalfsen 44:36
44 Henry Berends 1965 Balkbrug 45:05
45 Joost Post 1972 Dwingeloo 46:01
46 Gerwin Bonhof 1974 Dalfsen 46:17
47 Menno de Boer 1975 Ruinerwold 46:24
48 Bert Meijer 1968 Ruinerwold 46:26
49 Jan Verschuur 1967 Hoogeveen 46:37
50 Ben Hauwlo 1970 Ruinerwold 46:46
51 Erwin Flik 1972 Ruinerwold 47:31
52 Geerling Krol 1966 Ruinerwold 47:42
53 Gert-Jan Ubels 1969 Staphorst 47:52
54 Sloots 1967 Elim 48:14
55 Michiel Drost 1967 Pesse 48:16
56 Jan boessenkool 1970 Haren Gn 48:20
57 harry van der geest 1965 Emmen 50:10
58 René Dekker 1970 Ruinerwold 50:12
59 Edwin Weide 1974 Ruinerwold 51:30
60 Bert Huijgen 1972 Zwolle 53:51
M50, KROEG TOT KROEG
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Rob van de Graaf 1962 Hoogeveen 33:26
2 Bernard Korten 1959 Pesse 35:30
3 Gerard Vogelzang 1956 Kerkenveld 35:33
4 Erik Bakker 1960 De Bult 36:38
5 Evert Bisschop 1960 Koekange 36:54
6 Marten Bolt 1961 Zwolle 37:01
7 herbert de nijs 1964 ruinen 38:47
8 Douwe Iedema 1960 Hoogezand 39:13
9 J Kats 1964 Pesse 39:26
10 Willem Brinkman 1958 De Schiphorst 39:40
11 Roelof de Jonge 1960 Belt-Schutsloot 40:30
12 Loe Andriol 1962 Ruinerwold 40:35
13 wim lammers 1958 2971 40:40
14 Alfred Ubels 1961 Steggerda 41:24
15 Roel Poolman 1964 Rouveen 41:42
16 Jan Feenstra 1962 Dalfsen 42:02
17 Dick Metselaar 1964 Meppel 42:36
18 arie drogt 1958 Balkbrug 42:58
19 G. Nijstad 1960 Zuidwolde Dr 43:28
20 Lukas hulzentop 1957 Hoogeveen 44:02
21 Bert Kikkert 1958 Hoogeveen 44:03
22 jacob meijer 1959 Diever 44:37
23 Henk ter Steege 1956 Balkbrug 44:38
24 wilfred brink 1964 Staphorst 45:40
25 Evert Dekker 1959 Ruinen 45:43
26 Reinier Schreuder 1958 Ruinen 46:32
27 cor boeren 1958 Ruinen 47:05
28 koos stukje 1964 Echten Dr 47:27
29 Gerard Lamtink 1963 Meppel 47:44
30 sjaak kors 1964 Meppel 48:08
31 Henk Post 1961 Meppel 48:11
32 Jacco Middenveldt 1964 Wapse 48:12
33 Arno Laros 1963 Ruinen 48:14
34 ronald 1957 Pesse 48:41
35 Rein Emmink 1960 Meppel 50:01
36 Hielke ten Hoor 1964 Hoogeveen 50:06
37 Reinder Boersma 1964 De Schiphorst 51:04
38 w sCHOUWSTRA 1964 Meppel 51:33
39 koen keimperman 1964 hoogeveen 57:20
40 henri akse 1963 Meppel 57:32
41 gerard kwant 1958 Hoogeveen 1:00:16
42 Peter de Roo 1958 Hoogeveen 1:01:30
M60, KROEG TOT KROEG
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Dirk Koning 1951 Ruinerwold 37:01
2 Jan van Lubek 1952 Zuidwolde Dr 37:51
3 Herman Gort 1944 Hoogeveen 40:11
4 Kees Regelink 1952 Vollenhove 40:46
5 Dick van der Vegt 1951 Ruinerwold 41:09
6 Jakkerman 1951 Staphorst 41:34
7 Jan Witte 1952 Meppel 41:43
8 Gerrit Terwee 1948 Ruinen 41:46
9 Harm Smit 1944 Mander 41:49
10 Henk Akkerman 1952 Staphorst 42:44
11 Jan Lip 1949 Alteveer gem De Wolden 43:16
12 Tinus Wils 1951 Pesse 43:46
13 g rundon 1952 De Wijk 43:57
14 henk daling 1946 Hoogeveen 45:08
15 Sjoerd Koelmans 1948 Meppel 46:55
16 Barry Hartsuiker 1949 Meppel 48:27
17 w zoer 1950 Meppel 49:13
18 Arend Mekkes 1950 Ansen 49:16
19 Wout van Drunen 1954 Dwingeloo 52:00
20 Jan van der Werff 1950 Vledderveen Dr 53:46
V40, KROEG TOT KROEG
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Heidy Snijders 1970 Zuidwolde Dr 38:31
2 Sandra Medendorp 1974 Pesse 39:00
3 Iris Dahler 1974 Hoogeveen 39:15
4 jeanet roos 1970 Ruinen 41:46
5 Marleen Luning 1970 Ruinerwold 41:55
6 Renate Bosman 1975 Meppel 42:10
7 jaqueline ten brummelhuis 1965 Stuifzand 42:52
8 Mireille Kool 1973 Dwingeloo 46:01
9 Jolanda Talen 1972 De Wijk 46:29
10 Brigitte Zwart 1970 Pesse 46:37
11 Marjan Meijerink 1965 Nieuwleusen 46:42
12 Anneke Mooij 1968 Staphorst 47:17
13 Anita Albers 1973 Ruinen 47:42
14 Dea Westerman 1972 Dalfsen 47:59
15 erna Mulder 1970 Ruinerwold 48:48
16 Liny Tempelman 1969 Nieuwleusen 49:17
17 liesbeth hillebrand 1965 Meppel 49:35
18 Lita Nijstad 1966 Echten Dr 49:48
19 Elri ten Oever 1974 Pesse 49:54
20 Hilma Verschuur 1968 Hoogeveen 49:54
21 Margo Hooijer 1972 Hoogeveen 50:06
22 Hillien van Dijk 1970 Ruinerwold 51:27
23 Henriette Hooge 1965 Zuidwolde Dr 51:29
24 Frederiek de Boer 1974 Staphorst 51:35
25 Marleen Boessenkool 1973 Staphorst 51:36
26 Stijntje Troost 1969 Staphorst 52:03
27 W. Weits 1968 Nieuwleusen 52:55
28 Frieda Compagner 1966 Ruinerwold 53:02
29 gea lensen 1973 Ruinerwold 53:35
30 Sandra Ovinge 1974 Ruinerwold 53:47
31 Emmy Boomsma 1970 Hoogeveen 53:48
32 Ingrid Alberts 1971 De Wijk 54:10
33 Kim Hofman 1973 Ruinen 55:09
34 Hennie Slomp 1966 Ruinen 56:46
35 carola prins 1970 Veeningen 57:16
36 Ria Comello 1966 Hoogeveen 1:03:35
37 Anet Mennink 1969 Zuidwolde Dr 1:03:35
V50, KROEG TOT KROEG
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Wilma van Galen 1962 Wolvega 39:09
2 Else Tepper 1961 Hoogeveen 44:10
3 Akkie Greydanus 1956 Ruinen 44:25
4 Gerda Tissingh 1963 Ansen 44:42
5 Alida Jansma 1964 Hoogeveen 44:42
6 Femmie Emmink 1964 Meppel 45:02
7 Gea brink 1964 Staphorst 46:32
8 Ageeth Luning 1961 Ruinen 48:12
9 Doreen Wijnia-Kwant 1956 Hasselt 48:25
10 JolandA Hillebrand 1961 Meppel 51:44
11 Harma Wolbers 1962 Meppel 52:25
12 Agnes Pol-Tuma 1960 Hoogeveen 53:28
13 Geke Post 1963 Meppel 55:46
14 Janny Suselbeek 1954 Ruinen 56:13
15 Ellie Akse 1961 Meppel 57:32
16 Alie van der Meer 1964 Hoogeveen 57:55
17 Carla Boelens 1964 Wijster 57:56
18 Albertha Harms 1959 Hoogeveen 58:58
19 Hennie Reurink 1955 Koekange 59:11
20 Lies van Zanten 1951 De Wijk 59:39
Het goede doel voor dit jaar is ‘Stichting JET; Je Energie Terug